• Tel.: +48 61 426 33 29 lub
  • Email smw-gniezno@wp.pl

Aktualności

Spotkanie z Mikołajem w gminie Witkowo

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Gmina Witkowo miała także swój mikołajkowy akcent.  5 grudnia 2020 r. łącznie 150 dzieci i młodzieży otrzymało paczki świąteczne ze słodyczami. W ramach zajęć pozalekcyjnych odbyła się w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Adama Borysa w Witkowie spartakiada rekreacyjna „Spotkanie z Mikołajem” z pamiątkowymi medalami.

W sobotnie popołudnie zaś przed świetlicą wiejską w Ruchocinku, wspólnie z sołtysem dzieci odebrały paczki z rąk Mikołaja. Nie zabrakło też mini świątecznego konkursu wiedzy, w którym dzieci nagradzano okolicznościowymi medalami. Ogromne podziękowanie dla sztabu zaangażowanych osób m.in. pani Arlecie Bekas, Joannie Adamczewskiej, Wiesławie Papieskiej, Ilonie Musidlak, panu Pawłowi Piniarskiemu oraz pozostałym nauczycielom i młodzieży z SP Nr 1. Współpraca z lokalnym środowiskiem gminy Witkowo zawsze niezawodna za co w imieniu Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan bardzo dziękujemy.

Imprezę zorganizowano w ramach XVI edycji spartakiad „Integracja na sportowo i świątecznie” – jako zadanie publiczne z dofinansowaniem z Ministerstwa Sportu.

 

 Oficjalna strona internetowa Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan. 

Znajdziesz tutaj informacje o bieżących działaniach, w które jest zaangażowane stowarzyszenie.